CPF0805B34K8E
MFR.Part #
CPF0805B34K8E
JLCPCB Part #
C3959778
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS