CPF0603B5K62E
MFR.Part #
CPF0603B5K62E
JLCPCB Part #
C4108642
Description
-55℃~+155℃ 5.62kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS