CPF0805B2K37E
MFR.Part #
CPF0805B2K37E
JLCPCB Part #
C4131973
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.37kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS