CPF0805B2K87E
MFR.Part #
CPF0805B2K87E
JLCPCB Part #
C4111535
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.87kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS