CPF0805B23K7E
MFR.Part #
CPF0805B23K7E
JLCPCB Part #
C4303954
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS