RA73F2A69R8BTD
MFR.Part #
RA73F2A69R8BTD
JLCPCB Part #
C4215239
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 69.8Ω Thin Film Resistor ±0.1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS