CPF0805B24R3E
MFR.Part #
CPF0805B24R3E
JLCPCB Part #
C4001026
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS