CPF0805B24R9E
MFR.Part #
CPF0805B24R9E
JLCPCB Part #
C4213932
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS