TNPW080510K0BYTA
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
TNPW080510K0BYTA
JLCPCB Part #
C4110800
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount