CPF0603B3K92E1
MFR.Part #
CPF0603B3K92E1
JLCPCB Part #
C1697925
Description
-55℃~+155℃ 3.92kΩ 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS