CPF0805B243RE
MFR.Part #
CPF0805B243RE
JLCPCB Part #
C4305768
Description
-55℃~+155℃ 100mW 243Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS