TE300B100RJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
TE300B100RJ
JLCPCB Part #
C1567073
Package
Plugin
Description
100Ω 300W ±440ppm/℃ ±5% 插件 Aluminum Case/Porcelain Tube Resistance ROHS