RK73G2ATTD1241F
MFR.Part #
RK73G2ATTD1241F
JLCPCB Part #
C5874350
Description
-55℃~+155℃ 1.24kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS