CPF0805B23R7E
MFR.Part #
CPF0805B23R7E
JLCPCB Part #
C3920385
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.7Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS