RQ73C1E57R6BTD
MFR.Part #
RQ73C1E57R6BTD
JLCPCB Part #
C3949330
Description
-55℃~+155℃ 57.6Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS