RC0805FR-0731R6P
MFR.Part #
RC0805FR-0731R6P
JLCPCB Part #
C20162759
Description
-55℃~+155℃ 125mW 31.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS