CPF0805B2K26E
MFR.Part #
CPF0805B2K26E
JLCPCB Part #
C4163526
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.26kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS