CPF0805B1M27E
MFR.Part #
CPF0805B1M27E
JLCPCB Part #
C4177868
Description
-55℃~+155℃ 1.27MΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS