SQMR520KJ
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SQMR520KJ
JLCPCB Part #
C1368205
Package
Plugin
Description
-55℃~+250℃ 20kΩ 5W Metal Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件 Through Hole Resistors ROHS