CPF0805B1M37E
MFR.Part #
CPF0805B1M37E
JLCPCB Part #
C4340181
Description
-55℃~+155℃ 1.37MΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS