CPF0805B162RE
MFR.Part #
CPF0805B162RE
JLCPCB Part #
C4104623
Description
-55℃~+155℃ 100mW 162Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS