CPF0603F84K5C1
MFR.Part #
CPF0603F84K5C1
JLCPCB Part #
C2112866
Description
-55℃~+155℃ 50V 62.5mW 84.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS