CPF0805B562RE
MFR.Part #
CPF0805B562RE
JLCPCB Part #
C3943539
Description
-55℃~+155℃ 100mW 562Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS