CPF0805B10RE
MFR.Part #
CPF0805B10RE
JLCPCB Part #
C2076248
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 10Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS