CRGH0603F1K62
MFR.Part #
CRGH0603F1K62
JLCPCB Part #
C4169289
Description
-55℃~+155℃ 1.62kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS