CPF0805B10R2E
MFR.Part #
CPF0805B10R2E
JLCPCB Part #
C4552559
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS