CPF0805B107RE1
MFR.Part #
CPF0805B107RE1
JLCPCB Part #
C1695611
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 107Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS