CPF0805B10R7E1
MFR.Part #
CPF0805B10R7E1
JLCPCB Part #
C4158295
Description
-55℃~+155℃ 10.7Ω 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS