3430B2F91RTDF
MFR.Part #
3430B2F91RTDF
JLCPCB Part #
C6411249
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS