CPF0805B107KE
MFR.Part #
CPF0805B107KE
JLCPCB Part #
C4143890
Description
-55℃~+155℃ 100mW 107kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS