CPF0805B10K7E
MFR.Part #
CPF0805B10K7E
JLCPCB Part #
C4307209
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS