CPF0805B147KE
MFR.Part #
CPF0805B147KE
JLCPCB Part #
C3966552
Description
-55℃~+155℃ 100mW 147kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS