CPF0603F7K5C1
MFR.Part #
CPF0603F7K5C1
JLCPCB Part #
C2112703
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 7.5kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS