RN731JTTD43R2C50
MFR.Part #
RN731JTTD43R2C50
JLCPCB Part #
C4340336
Description
-55℃~+155℃ 43.2Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS