CPF0603F75KC1
MFR.Part #
CPF0603F75KC1
JLCPCB Part #
C2113257
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 75kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS