CPF0603F75RC1
MFR.Part #
CPF0603F75RC1
JLCPCB Part #
C2075623
Description
-55℃~+155℃ 50V 63mW 75Ω Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS