CPF0603F15RC1
MFR.Part #
CPF0603F15RC1
JLCPCB Part #
C2113509
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS