CPF0603F6K49C1
MFR.Part #
CPF0603F6K49C1
JLCPCB Part #
C2078279
Description
-55℃~+155℃ 50V 6.49kΩ 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS