CPF0603F2K49C1
MFR.Part #
CPF0603F2K49C1
JLCPCB Part #
C2092662
Description
-55℃~+155℃ 2.49kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS