CRGH2512F18R2
MFR.Part #
CRGH2512F18R2
JLCPCB Part #
C1705839
Description
-55℃~+155℃ 18.2Ω 250V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS