CPF0603F34RC1
MFR.Part #
CPF0603F34RC1
JLCPCB Part #
C2113207
Description
-55℃~+155℃ 34Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS