RT0603CRE0731K6L
MFR.Part #
RT0603CRE0731K6L
JLCPCB Part #
C4172766
Description
-55℃~+155℃ 100mW 31.6kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS