CPF0603B9R09E
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0603B9R09E
JLCPCB Part #
C4046782
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 9.09Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS