CPF0603B3R09E
MFR.Part #
CPF0603B3R09E
JLCPCB Part #
C4353458
Description
-55℃~+155℃ 3.09Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS