CPF0603B97K6E
MFR.Part #
CPF0603B97K6E
JLCPCB Part #
C4000494
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 97.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS