RA73F1J19K1BTDF
MFR.Part #
RA73F1J19K1BTDF
JLCPCB Part #
C4193445
Description
+25ppm/℃ -55℃~+155℃ 19.1kΩ 500mW Thin Film Resistor ±0.1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS