RP73D2A15K4BTG
MFR.Part #
RP73D2A15K4BTG
JLCPCB Part #
C4286452
Description
-55℃~+155℃ 125mW 15.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS