CPF0603B953RE
MFR.Part #
CPF0603B953RE
JLCPCB Part #
C4113721
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 953Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS