CPF0603B95R3E
MFR.Part #
CPF0603B95R3E
JLCPCB Part #
C3946041
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 95.3Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS