CPF0603B953KE
MFR.Part #
CPF0603B953KE
JLCPCB Part #
C4283693
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 953kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS